نمایشگاه صنعت اصفهان

 

ثبت نام برندهای معتبر در نمایشگاه صنعت اصفهان
 

خبرگزاری آریا- در حالی که روز به روز به نمایشگاه صنعت اصفهان نزدیک می شویم ، درخواست ها برای ثبت نام برند های معتبر در نمایشگاه افزایش می یابد . بی شک کارنامه مثبت این نمایشگاه  موثر از فعالیت های متمرکز و هدفمند در سال های اخیر بوده است  که منجر به رشد اقتصادی و صنعتی واحد های شرکت  کننده در آن و در نتیجه پیدایش نوعی اقبال عمومی به نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان شده است  .
به گزارش خبرگزاری آریا، از این رو شرکت نمایشگاه های  بین المللی استان اصفهان در راستای رسالت خطیر خود در این نمایشگاه در دوره جاری نیز با اتخاذ سیاست های اجرایی و فرهنگی خاص در تلاش است تا اعتبار بین المللی این نمایشگاه را دو چندان نماید .
پیشنهاد های مطرح شده در ستاد برگزاری نمایشگاه خبر از برگزاری همایش های تخصصی با بزرگان صنعت در ایران در حاشیه این نمایشگاه می دهد از طرفی موقعیت استراتژیک و صنعتی استان اصفهان این قطب را به عنوان محلی مستعد جهتت برگزاری بازدید های تخصصی از صنایع تبدیل کرده ، بنابر این به پیشنهاد دفتر امور فرهنگی و ارتباطات شرکت نمایشگاه های بین المللی در نظر است تا سلسه بازدید هایی از صنایع معتبر ویژه غرفه داران برنامه ریزی گردد .
پیش بینی می گردد نمایشگاه صنعت اصفهان در ششمین دوره خود نیز شاهد استقبال بالای بازدید کنندگان در قالب گروه های صنعتی ، تجاری ، بازرگانی ، دانشجویی و آکادمیک و فعالان حرف مختلف از سراسر کشور باشد . بسیاری نمایشگاه اصفهان را پس از نمایشگاه صنعت تهران و حتی در رده نمایشگاه صنعت تهران قلمداد می نمایند زیرا که همواره گلچینی از بهترین های صنعت در اصفهان حضور می یابند تا تمامی نیاز های صنعتی بازدید کنندگان این نمایشگاه را پاسخگو باشند

پنجمین نمایشگاه صنعت اصفهان آغاز به کار خواهد کرد
 

نمایشگاه صنعت اصفهان

خبرگزاری ایمنا: پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت (صنایع کارگاهی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته) موسوم به ISIEF 2010 طی روزهای 17 لغایت 20 آذرماه در محل برگزاری نمایشگاه‏های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا می‏شود.

 

/ 0 نظر / 20 بازدید