نمایشگاه تبریز

 

نمایشگاه تبریز

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی بزرگ تبریز

نمایشگاه بین المللی تبریز
تبریز - کیلومتر 5 جاده تبریز -تهران - محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تبریز
 

متخصصین 22 و 23 مردادماه از ساعت 10 الی 13 عموم 22 الی 28 مردادماه از ساعت 17 الی 22 چهاردهمین نمایشگاه بین المللی بزرگ ایران-تبریز در مساحتی بالغ بر 25000 متر مربع فضای مسقف در سالنهای امیرکبیر، پروین اعتصامی، شهریار، آذربایجان و 15000 متر مربع فضای باز برگزار خواهد شد. 445 واحد داخلی و 20 واحد خارجی تا کنون در نمایشگاه مشارکت و اعلام آمادگی نموده اند. همزمان با افتتاح نمایشگاه اولین جشنواره شیرینی خشک همراه با بزرگترین شیرینی خشک کاج جهان برگزار و برای مقامهای اول تا سوم که توسط هیئت داوران انتخاب می گردد جایزه ای تعلق خواهد گرفت. مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز 21 مردادماه 1385 راس ساعت 6 بعداز ظهر با حضور مقامات کشوری و لشگری و سفرای تعدادی از کشورهای خارجی در سالن اجتماعات نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می گردد. سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بزرگ تبریز در مساحتی بالغ بر 25000 متر مربع فضای مسقف و 15000 متر مربع فضای باز برگزار گردید. 665 واحد از استانهای آذربایجان شرقی، غربی، تهران، خراسان، خوزستان، یزد، فارس، اصفهان، قزوین، جزیره قشم، منطقه ویژه اقتصادی جلفا و مازندران و 56 واحد خارجی از کشورهای ترکیه، انگلستان، ژاپن، ایتالیا، چین، آلمان به طور مستقیم در قالب نمایندگی در این نمایشگاه حضور داشتند. از این نمایشگاه حدود 987600 نفر بازدید نمودند.

ایران خودرو در نمایشگاه تبریز بیش از700 دستگاه خودرو فروخت

به گزارش ایکوپرس به نقل از مدیریت بازاریابی ایران خودرو، در نمایشگاه بین المللی خودرو تبریز 10 نمایندگی مجاز ایران خودرو برای فروش محصولات حاضر بودند که بیش از 700 دستگاه از محصولات ایران خودرو را پیش ثبت نام کردند.
این گزارش افزود: از بین محصولات تولیدی ایران خودرو بیشترین تقاضا برای پژو 206 تیپ 2 ، پژو 405 انژکتوری، 206 اس دی و پژو پارس معمولی دوگانه سوز بود.
همچنین سمند ال ایکس با موتور ای اف سون، پژو پارس معمولی، پژو 405 دوگانه سوز و وانت پیکان دوگانه سوز OHV از جمله خودروهایی بودند که مردم آذربایجان در نمایشگاه تبریز از آن استقبال و اقدام به ثبت نام کردند.
این گزارش یادآور شد: پژو روآ سال با موتور پایه گازسوز برای نخستین بار در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو تبریز با تحویل 30 روزه به بازار عرضه شد.
همچنین در این نمایشگاه سوزوکی گرند ویتارا با رنگ جدید(مسی) به بازار عرضه شد؛ تا کنون سوزوکی گرند ویتارا با رنگ های سفید، نقره ای، مشکی، خاکستری و آبی ک متفاوت با تجهیزات جانبی متنوع از جمله ماساژور صندلی، سیستم صوتی و تصویری کامل، قفل زاپاس، جک هیدرولیک و درب اسپین به بازار عرضه شده بود.
این گزارش می افزاید: در ماههای اخیر این خودرو با کارت امداد سیار سه ساله به بازار عرضه می شود؛ همچنین سوزوکی گرند ویتارا در سه کلاس موتور مجهز است.

/ 0 نظر / 20 بازدید